Diákok figyelem!

Érdekel a tesztelés?

Kritikus szemmel figyeled mások munkáját? Érzéked van a hibakereséshez?

Érdekel a 4-es metróéhoz hasonló szoftver felépítése? Munkáddal biztonságosabbá tennéd azt?

Szeretnél egy dinamikus, fiatal csapatot erősíteni?

Ha igen, akkor köztünk van a helyed!

A PentaLab Kft. felvételt hirdet szoftvertesztelői munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása, végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel
  • Aktív részvétel lehetséges hibák felkutatásában, megoldási javaslatok felvetésében

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Villamosmérnöki, Informatikai, vagy közlekedésmérnöki szakon folytatott tanulmányok
  • Egy programozási nyelv ismerete
  • Angol nyelvtudás minimum társalgási szinten
  • Microsoft Office ismeretek
  • Monotonitástűrés, analitikus szemléletmód
  • Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség
  • Alapos, precíz, szisztematikus munkavégzés
  • Fiatalos dinamizmus, agilitás, eredményorientáltság
  • Csapatszellem, együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • C, C++, C#, Java, Ada, Perl, Python

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokszínű, változatos munka
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Kooperatív képzési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a karrier@pentalab.hu címre elküldött fényképes önéletrajzzal lehet „gyakornok” jelige feltüntetésével.